We wtorek 19 maja br. w naszej szkole odbył się Dzień Zdrowego Koktajlu, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Renatą Ostafin. Akcja miała na celu promowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży. Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem
i przyciągnęło całą społeczność szkolną.
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów oraz rodziców, do szkoły trafiły ogromne ilości świeżych owoców. Stoły uginały się od truskawek, bananów, borówek, jabłek i wielu innych witaminowych pyszności.
Członkowie Samorządu Uczniowskiego przez dwie godziny dwoili się i troili aby obrać i pokroić owoce, żeby później uzyskać pyszne, kolorowe i naturalne napoje.
Cała akcja udała się znakomicie! Promowanie zdrowych nawyków żywieniowych przyniosło wszystkim mnóstwo radości i energii na resztę dnia.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie, ogromne zaangażowanie i dostarczenie owoców. Bez Waszego wsparcia ten dzień nie byłby tak pyszny i udany. Uczniom dziękujemy
za wspaniałą frekwencję i wspólny, zdrowy czas!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Renatą Ostafin