Dnia 28.10 2024 r. w naszej szkole odbyła się akcja "Słodki Dzień" zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Renaty Nalepy i Szkolny Wolontariat pod opieką Pani Renaty Ostafin i Dominiki Hudaszek, polegająca na sprzedaży przepysznych wypieków i deserów (były galaretki, ciasta, babeczki, cynamonki, rurki z kremem, ciasteczka, wafelki i wiele innych). Przewodnicząca SU Oliwia Tekieli wraz z innymi członkami stworzyła specjalną listę potrzebnych rzeczy, które będą służyć wszystkim uczniom. Dlatego w tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski i Wolontariat będzie zbierał m.in na gry planszowe na korytarz, dystrybutor z wodą oraz edukacyjne dekoracje.
Dziękujemy każdemu z osobna za zaangażowanie i wsparcie, rodzicom uczniów za przygotowanie smakołyków, uczniom za odzew i aktywność oraz wszystkim tym, którzy wspomogli nasze przedsięwzięcie. Słodkości było pyszne i każdy był zadowolony, a sądzimy tak po uśmiechach nabywców naszych łakoci i po tym, jak szybko rozeszły się wszystkie wypieki.
A oto kwota, którą udało się uzbierać 1353 zł. Jesteśmy bardzo wdzięczni!
