Poniżej przedstawiamy kolejne zadania w SLM na miesiąc marzec 2015 rok. Termin wykonania zadań upływa z dniem 20 marca 2015 roku. Zadania oraz aktualna punktacja umieszczone są również w zakładce: Przedmioty - Matematyka - SLM
Wiadomości
Zadania na marzec w Szkolnej Lidze Matematycznej
Szkolny Konkurs Żołnierze wyklęci
Żołnierze niezłomni,
niepokorni,
walczący do końca,
1 marca PAMIĘTAMY!
Zapraszamy całą społeczność szkolną do wzięcia udziału w konkursie na plakat upamiętniający
DZIEŃ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 1 MARCA
Każdy uczestnik konkursu ma za zadanie wykonać prace w formacie nie mniejszym niż A3 stosując wybrane przez siebie techniki plastyczne. Konkurs nie obejmuje prac przestrzennych.
Prace należy dostarczyć do p. mgr Grażyny Ślusarczyk nauczyciel historii w terminie nie przekraczajćym dzień 3 marca 2015 roku.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Wyjazd młodzieży do Sukiennic
W dniu 12 lutego 2015 grupa młodzieży 20 uczniów wraz z panią mgr Grażyną Ślusarczyk oraz panią mgr Jolantą Wojciechowską w ramach Szkolnego projektu "Z kulturą za Pan brat - różne oblicza kultury" wyruszyli na wycieczkę poznwczo - edukacyjną do miasta Kraków do Sukiennic na wystawę "Malarstwo Polskie XIX wieku". Ta część ekspozycji w Sukiennicach porządkuje pewne zjawiska w polskim malarstwie drugiej połowy XIX stulecia, zwłaszcza w odniesieniu do malarstwa pejzażowego i rodzajowego. Wyodrębniono poszczególne szkoły i środowiska.
Na wystawie zastosowano ideowe i optyczne dominanty (np. "Czwórka" Józefa Chełmońskiego, "Wieczór nad Sekwaną" Aleksandra Gierymskiego, "Introdukcja" Jacka Malczewskiego, "Bydło schodzące do wodopoju" Józefa Szermentowskiego, "Spotkanie na moście" Józefa Brandta).
Wyróżniono także artystów wyznaczających nowe tendencje, rozwiązania tematyczne lub formalne w polskim malarstwie XIX wieku, np. Józef Szermentowski, Józef Chełmoński, Aleksander Gierymski, Władysław Podkowiński oraz Jacek Malczewski. Zgrupowano i zaakcentowano wybrane wątki ikonograficzne oraz rozwiązania formalne, istotne dla nurtów: realizmu i naturalizmu, impresjonizmu oraz początków malarstwa o charakterze symbolicznym. W polskim malarstwie tendencje realistyczne pojawiają się m.in. w sztuce okresu biedermeieru inspirowanej twórczością XVII-wiecznych mistrzów holenderskich oraz w środowisku warszawskiej Szkoły Sztuk Pięknych, a następnie Klasy Rysunkowej – na ekspozycji środowisko to reprezentują prace Rafała Radziewicza, Franciszka Kostrzewskiego, Wojciecha Gersona, Henryka Pillatiego i Józefa Szermentowskiego.
Następnie młodzież wraz z opiekunjami udała się na film do kina Cinemas Plaza pt: "HOBBIT - Bitwa pięciu armii". Krasnoludy z Ereboru odzyskują ojczyznę, ściągając gniew smoka. Wolne istoty Śródziemia łączą siły przeciwko Sauronowi, który wysyła legiony orków na Samotną Górę. Zadanie jakie czeka teraz uczestników jest wykonanie plakatu najciekawsze obrazy z filmu.
Pomimo późnej pory młodzież wracała bardzo zadowolona z wyjazdu bogatsza o wiedzę, której napewno nie zmarnuje w przyszłości.
Wręczenie nagród laureatom konkursu o UE
W dniu 9 lutego 2015 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wiedzy nt: „Unia Europejska szansą dla Polski”. Główną nagrodą w konkursie był tygodniowy wyjazd do parlamentu Unii Europejskiej do Brukseli sfinansowany w całości przez biuro poselskie euro deputowanego pana profesora Ryszarda Legutko. Na uroczystość przybyli asystenci pana europosła pan Kamil Zając i pan Piotr Rapkowski, którzy całej społeczności szkolnej przybliżyli funkcjonowanie parlamentu europejskiego oraz pozycję Polski na tle innych krajów w UE. Ponadto młodzież miała okazję zapoznać się z sylwetką pana profesora Ryszarda Legutko wszyscy z zaciekawieniem słuchali wykładu nt: szansy jaką Polska uzyskała stając się pełnoprawnym członkiem struktur Unii Europejskiej. Już od prawie 12 lat możemy śledzić rozwój cywilizacji w naszym kraju jednak musimy pamiętać, że nasz kraj potrzebuje mądrych ludzi, którzy skutecznie i mądrze będą negocjować warunki dla nas dla ludzi żyjących, pracujących w naszej pięknej kochanej ojczyźnie. Musimy robić wszystko, aby członkowstwo w strukturach unijnych nie było dla Polski zagrożeniem powtarzali asystenci pana posła.
Na zakończenie uroczystości rozpoczęto wręczanie dyplomów, które stanowią bilet – przepustkę na wyjazd do Brukseli, który odbędzie się w dniach od 23 – 28 marca 2015 roku. Konkurs odbył się w styczniu i był dwuetapowy. W pierwszym etapie uczestnicy mieli za zadanie wypełnić test nt funkcjonowania UE. Spośród kilkunastu uczniów zgłoszonych do konkursu wyłoniono 8 finalistów. W finale konkursu każdy uczestnik miał za zadanie namalować plakat o wybranym kraju, który należy do UE a następnie przed szkolnym jury zaprezentować plakat wykazując się przy tym znajomością wiedzy na temat wybranego kraju. Plakaty przygotowane przez młodzież były na bardzo wysokim poziomie prezentujemy je w galerii razem z kilkoma zdjęciami z uroczystości. Spośród finalistów jury wyłoniło 3 laureatów, którzy otrzymali wyjazd sfinansowany przez biuro posła profesora Ryszarda Legutko do Brukseli. Laureatami konkursu zostali: Karol Rozum klasa IIIa, Urszula Hodurek klasa IIIb, Patrycja Ostafin klasa IIIb. Bilety wręczyli asystenci pana posła Kamil Zając i Piotr Rapkowski
Dziękujemy za sfinansowanie wspaniałych nagród a laureatom gratulujemy i życzymy wspaniałego, bezpiecznego owocnego wyjazdu. .
Wakacyjny wyjazd do Jarosławca nad morze
Dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 3 w Trzebuni informuje, iż w dniach od 28 czerwca 2015 roku do 12 lipca 2015 roku planujemy wspólnie ze Stowarzyszeniem Parafiada zorganizować wakacyjny wyjazd do Jarosławca miejscowości położonej nad morzem Bałtyckim. Wyjazd jest częściowo dofinansowany. Koszt wyjazdu od uczestnika wynosi 900 złotych. W wyjeździe mogą wziąć udział zarówno uczniowie z gimnazjum jak również uczniowie ze szkół podstawowych jak i ponagimnazjalnych w wieku od 10 - 17 lat. Planowany wyjazd jest typowym obozem rekreacyjno - sportowym z udziałem dzieci i młodzieży z Białorusi (młodzież polonijna mieszkająca na Białorusi). Zapisy przyjmowane są w sekretariacie szkoły do dnia 28 lutego 2015 roku lub telefonicznie tel. szkoła 12 2734915.
Szczegóły wyjazdu znajdują się poniżej
Żywa lekcja historii
W dniu 3 lutego 2015 roku w naszej szkole odbyła się żywa lekcja historii "Od Mieszka I do Bolesław Chrobrego - czyli podróż przez Polskę pierwszych Piastów". Lekcję przygotowali aktorzy teatru ARKONA w Kielcach. Celem interaktywnych zajęć było przybliżenie najważniejszych wydarzeń i dat z okresu Polski pierwszych Piastów, trzy walki wojowników słowiańskich: bitwa pod Cedynią, najazd Brzetysława Czeskiego oraz najazd Henryka V. Podczas zajęć odbyły się scenki historyczne z udziałem publiczności, pokaz wybijania monet w mennicy Bolesława Chrobrego, konkursy z nagrodami- dla zwycięzców Denary B. Chrobrego, prezentacja oręża: zbroje, kolczugi, hełmy, miecze, tarcze, topory (repliki), przymierzalnia strojów i uzbrojenia (repliki), ekspozycja replik przedmiotów użytku codziennego z wczesnego średniowiecza. Wszystko to było okraszone wspaniałym humerem z życia wziętych pierwszych władców. Młodzież bawiła się wyśmienicie zdobywając wiedzę o naszych przodkach a także o wojnach rozterkach i pierwszych miłościach możnowładców, którzy pochodzili z rodu PIASTÓW.
"Jasełka" uczniowie dla mieszkańców
W dniu 1 lutego 2015 roku (niedziela) o godzinie 16.30 w naszym Gimnajzum odbyło się przedstawienie teatralne o narodzinach Jezusa "JASEŁKA". Przedstawienie teatralne przygotowali uczniowie dla mieszkańców Trzebuni, którzy bardzo licznie przybyli zobaczyć umiejętności teatralne. Młodzi aktorzy bardzo dobrze wykonali swoje zadanie i od przybyłych widzów otrzymali gromkie brawa. Na zakończenie przedstawienia odbyło się wspólne głośne kolędowanie. Dziękujemy z całego serca wykonawcom młodym aktorom oraz nauczycielom, którzy przygotowali inscenizację pani mgr Agacie Cieślik, Pani mgr Renacie Miśko oraz pani mgr Angelice Zaremba - Parszywka. Bardzo gorące podziękowania należą się również wszystkim licznie przybyłym mieszkańcom Trzebuni nawet mecz piłki ręcznej naszych reprezentantów nie przeszkodził w bogatej frekwencji. Serdecznie dziękujemy również za duże wsparcie finansowe, które Państwo złożyliście z tej okazji.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
Udział Gimnazjum w projekcie "Szkoła Dobrego Wychowania"
Miło nam poinformować, iż nasze gimnazjum przystąpiło do Ogólnopolskiego konkursu „Szkoła Dobrego Wychowania”. Celem konkursu jest zapoznanie dzieci ze standardami dobrego wychowania oraz wskazanie jaki ma ono wpływ na codzienne życie, jak i relacje rówieśnicze. Szkoły przystępujące do konkursu przyjmą na siebie zadania, których wykonanie będzie oceniane przez jury punktowo, w skali od „1” do „10”. Warunkiem do otrzymania tytułu i dyplomu „Szkoła dobrego wychowania” jest uzyskanie co najmniej 80 punktów za zrealizowanie 5 spośród 7 zaproponowanych zadań. W skład jury wchodzą przedstawiciele organizatora konkursu.
Zadania z jakimi będą się mierzyć nasi uczniowie to:
- Przeprowadzenie debaty uczniowskiej na temat dobrego wychowania oraz opracowanie Szkolnej Karty Zasad Dobrego Zachowania. Ocena jury na podstawie sprawozdania, prac plastycznych/ pisemnych przesłanych do jury konkursu.
- Zorganizowanie ogólnoszkolnego konkursu wiedzy, wśród uczniów na temat savoir vivre. Laureaci otrzymają dyplom „Mistrz savoir vivre” przygotowany przez szkołę. Ocena na podstawie sprawozdania, testów wiedzy, prac plastycznych/literackich przesłanych do jury konkursu.
- Opracowanie krótkich prac pisemnych nt.: „Moje zachowanie świadczy o mnie”. Ocena na podstawie sprawozdania oraz prac przesłanych do jury konkursu.
- Przeprowadzenie międzyklasowych inscenizacji na temat znajomości i stosowania zasad dobrego zachowania na co dzień w stosunku do osób starszych, dorosłych, rówieśników…. Ocena na podstawie sprawozdania, zdjęć przesłanych do jury konkursu.
- Wykonanie plakatu, którego tematem przewodnim będzie „Mój wygląd świadczy o mnie”. Ocena na podstawie sprawozdania oraz prac przesłanych do jury konkursu.
- Jestem grzeczny i nie wstydzę się mojego zachowania. Pogadanka z uczniami nt. dobrego i złego wpływu środowiska na wychowanie i zachowanie młodego człowieka. Ocena na podstawie prac pisemnych/plastycznych przesłanych do jury konkursu.
Do konkursu zgłosiło się 25 uczniów naszego gimnazjum a koordynatorami z ramienia naszej szkoły są mgr Monika Filuciak oraz mgr Anita Szybut
Zebrania z rodzicami
W dniu 27 stycznia 2015 roku o godzinie 17. 00 w budynku Gimnazjum odbedzie się zebranie wychowawców z rodzicami.
O godzinie 16. 30 odbędzie się spotkanie dyrektora z trójkami klasowymi w sali nr 27.
Spotkania wychowawców z rodzicami uczniów odbędą się w następujących salach lekjnych:
I a - sala nr 26 - wychowawca mgr Bogumiła Surlas
I b - sala nr 27 - wychowawca mgr Jolanta Wojciechowska
II a - sala nr 19 - wychowawca - mgr Agata Cieślik
II b - sala nr 18 - wychowawca - mgr Marcelina Baran - Czesnowska
III a - sala nr 20 - wychowawca mgr Grażyna Ślusarczyk
III b - sala nr 21 - wychowawca mgr Agnieszka Nowików
Ze względu na ważność omawianych spraw obecność rodziców jest obowiązkowa.
Adam Pawlikowski - dyrektor Gimnazjum
Wyjazd do Opery Krakowskiej na spektakl "Dziadek do Orzechów"
W dniu 9 stycznia 2015 roku w ramach Szkolnego projektu "Z kulturą za Pan brat - różne oblicza kultury" grupa 20 gimnazjalistów wraz z opiekunami panią mgr Jolantą Wojciechowską oraz panią mgr Grażyną Ślusarczyk wybrała się na spektakl do Opery Krakowskiej pt "Dziadek do Orzechów" kompozycji Piotra Czajkowskiego. Uczniowie mogli zobaczyć jeden z najpopularniejszych w świecie baletów klasycznych. Jest to opowieść o dziewczynce, która za sprawą gwiazdkowej zabawki, dziadka do orzechów, wędruje przez baśniową krainę cudowności, gdzie wszystko jest możliwe, jak we śnie....
Podczas przerwy w czasie spektaklu była możliwość lepszego zapoznania się z miejscem gdzie młodzież przebywała. Większość uczestników zachwycona była spektaklem a wszyscy doświadczyli nowych niezapomnianych wrażeń. Należy mieć nadzieję, że wkrótce znów odbędzie się podobny wyjazd. Czekamy na niego z nicierpliwością.
Udział młodzieży w "Nocy Biologów"
W dniu 9 stycznia 2015 roku, uczniowie naszego gimnazjum pod opieką mgr Marceliny Baran-Czesnowskiej i mgr Agnieszki Nowików, uczestniczyli w Nocy Biologów, która została zorganizowana przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Uczestnicy zapoznali się z kierunkami mogli poznać wiele wiadomości z zakresu biologii.
Po przyjeździe do Uniwersytetu, Instytutu Zoologii wszyscy podzieli się na 2 grupy: 6-osobową pod opieką pani mgr Agnieszki Nowików i 10-osobową pani mgr Marceliny Baran-Czesnowskiej. 1 grupa wyruszyła w stronę pokazu: "Z Histologią za pan brat", na której uczniowie podziwiali preparaty histologiczne oraz próbowali się w ich barwieniu. Natomiast 2 grupa poszła na godzinny wykład "Intrygujące życie roślin w probówce", czyli posłuchali kilka słów o tajemnicach roślinnych kultur in vitro. Mogli uzyskać odpowiedzi na pytania:
Czym są tego typu hodowle roślin?
Gdzie się je przeprowadza?
Czy taka metoda może służyć człowiekowi?
I wiele więcej.
W tym czasie 1 grupa po skończeniu zajęć, poszła spotkać hodowlę muszek owocowych w pokazie " Spotkanie z muszką owocową - od skrzydełka do komórki". Który był wycieczką po zakładzie Biologii i Obrazowania Komórki, w celu zapoznania się jakie wielkie znaczenie ma ten owad.
Ponadto uczestnicy wyjazdu wzięli udział w pokazie "MiniLab", w którym sami mogli pobawić się z wskaźnikami pH i pipetowaniem probówek. Widzieli także jak działają wirówki i inne przyrządy laboratoryjne.
Po skończonych zajęciach uczestnicy zadowoleni i zafascynowaniprzeżyciem oraz doświadczeniami i miła atmosferą na Uniwersytecie Jagiellońskim, pomimo nocy jaką powracali do swoich domów.
Jakub Oskwarek kl II b
Szkolna Liga Matematyczna
W załaczeniu przesyłamy zadania na styczeń Szkolnej Ligi Matematycznej. termin oddania zadań 22 styczeń 2015 rok do pani Bogumiły Surlas. Zadania znajdują się również w zakładce:
Przedmioty - Matematyka - Szkolna Liga Matematyczna.
Finał Wielka Paczka Świąteczna
Jak co roku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Wolontariat Naszego Gimnazjum pod opieką opiekuna pani mgr Anity Szybut oraz mgr Iwony Rakoczy zorganizował akcję charytatywną pod hasłem "Wielka Świąteczna Paczka ". Akcja miała na celu zorganizowanie paczek żywnościowych dla rodzin ubogich z miejscowości Trzebunia. Z okazji akcji w sklepach na terenie Stróży i Trzebuni ustawiono oznakowane pudła wraz z plakatem informującym o akcji do których klienci sklepów mogli wrzucać artykuły żywnościowe o wydłużonym terminie spożycia ponadto żywność zbierała również Nasza młodzież na terenie Gimnazjum. W wyniku akcji, rodzinom najuboższym i wielodzietnym przekazano 8 paczek żywnościowych oraz 3 paczki zostały przekazane osobom samotnym.
Wolontariusze składają podziękowania właścicielom sklepów, klientom i anonimowym darczyńcom za okazaną życzliwość i pomoc w organizacji tegorocznej WIELKIEJ ŚWIĄTECZNEJ PACZKI.
Konkurs "Budujemy i Projektujemy karmniki" roztrzygnięty
W dniu 8 stycznia 2015 roku nastąpiło roztrzygnięcie konkursu "Projektujemy i budujemy karminiki dla ptaków". W konkursie wzięło udział 14 karmników zaprojektowanych i utworzonych przez naszych uczniów. Wszystkie karmniki wykonane były na bardzo wysokim poziomie technicznym. Jury w składzie:
Adam Pawlikowski dyrektor szkoły - przewodniczący
Ewa Funek - nauczyciel
Renata Miśko - nauczyciel
Dominika Dragosz - przewodnicząca SU
miało bardzo trudne zadanie wyłonić najlepszych wykonawców. Postanowiono przyznać:
I miejsce Marek Woźnica uczeń klasy I
II miejsce Dominka Stasiak i Justyna Stopka uczennice klasy II
III miejsce Angelika Matlak uczennica klasy II
Życzenia świąteczne i noworoczne
Jak obyczaj stary głosi
Według ojców naszych wiary,
Pragnę złożyć Wam życzenia
W dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska,
Która świeci dziś o zmroku,
Doprowadzi Was szczęśliwie
Do spotkania w Nowym Roku.Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok.
W tych wyjątkowych dniach pragnę uczniom ich rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzyć
wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań, aby Nowy 2015 rok przyniósł wiele radości, spełnienia marzeń oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.Adam Pawlikowski - dyrektor Gimnazjum
Szkolna Wigilia
W dniu 19 grudnia 2014 roku w naszym Gimnazjum odbyła się szkolna wigila, która była okazją do spotkania się uczniów wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły. Podczas wigilijnego spotkania odbył się konkurs kolęd i pastorałek międzyklasowych. Jury w składzie:
mgr Adam Pawlikowski - dyrektor gimnazjum
mgr Renata Miśko - nauczyciel muzyki
mgr Monika Filuciak - nauczyciel języka niemieckiego
miało za zadanie wybrać klasę, która najlepiej wykona kolędę/ Oceniane było walory artystyczne, woklane oreaz przygotowanie. Wybór był naprawdę trudny. Jednak po burzliwej naradzie jury postanowiło przyznać:
I miejsce ex aequo klasa II b i I a
II miejsce klasa III b
III miejsce klasa I b
Roztrzygnięto również konkurs na najpiękniej udekorowaną klasę świątecznie:
I miejsce klasa II b
II miejsce klasa I b
III miejsce klasa II a
Po roztrzygnięciu konkursów młodzież wraz z nauczycielami zaśpiewali kilka znanych polskich kolęd przy akompaniamencie instrumentu muzycznego przy którym stała pani mgr Renata Miśko nastąpiło również wspólne łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń po którym młodzież wspólnie z wychowawcami zasiadła do wspólnej klasowej wieczerzy wigilijnej.
Oby nastrój przyjazny i serdeczny udzielił się również nam wszystkim w całym 2015 roku.
Galeria zdjęć
Wyjazd na Międzynarodowe Targi Turystyczne do Berlina
Dyrektor Gimnazjum informuje, iż w dniach od 6 - 8 marca 2015 roku wzorem lat poprzednich planujemy zorganizować wyjazd do Berlina na Międzynarodowe Targi Turystyczne. Koszt wyjazdu 170 złotych + 8, 5 euro bilety wstępu na targi.
Zapisy na wyjazd przyjmowane są w sekretariacie szkoły do dnia 31 stycznia 2015 roku.
Poniżej znajdują się szczegóły wyjazdu.
Zimowisko Biały Dunajec 2015
Dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Trzebuni informuje, iż planujemy w okresie ferii zimowych w dniach od 23 - 28 marca 2015 roku zorganizować Zimowisko dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Pcim w Białym Dunajcu. Celem zimowiska jest popularyzowanie jazdy na nartach pod okiem instruktorów narciarstwa zjazdowego.
Uczniowie, którzy mają trudną sytuacje materialną w rodzinie, których dochód netto na 1 członka rodziny njie prezekracza 500 złotych miesięcznie mogą wnosić o dofinansowanie do Zimowiska wówczas kwota do zapłaty wynosiłaby 150 złotych za całość wypoczynku zimowego. Dofinansowanie zimowiska będzie jedynie dla 5 osób z Gimnazjum.
Uczniowie, którzy chcą wyjechać na zimowisko poza kryterium dochodowym mogą zapisać się na wyjazd wówczas opłata za całość zimowiska wyniesie 450 złotych.
Zapisy i szcegółowe informacje do dnia 10 stycznia 2015 roku w sekretariacie Gimnazjum.
I miejsce w Gminnym Konkuirsie Szopek Bożonarodzeniowych
W dniu 9 grudnia 2014 roku został roztrzygnęty Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych miło nam poinformować iż uczennice naszego Gimnazjum w składzie: Kinga Oskwarek, Monika Ostafin oraz Izabela Partyka zajęły I miejsce w Gminnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.
Ponadto wyróżnienia zajęły szopki przygotowane przez uczniów naszej szkoły:
Angelika Matlak
Dagmara Bednarz
Urszula Ostafin i Magdalena Woźnica,
Sara Oskwarek i Karolina Ostafin,
Gabriel Rak, Mateusz Bochnia i Karol Rak,
Sara Stybura i Izabela Bąkiewicz.
Bardzo proszę wyżej wymienionych uczniów wraz z rodzicami o uczestniczenie w uroczystym wręczeniu nagród, które odbędzie się w dniu 21 grudnia 2014 roku (niedziela) o godzinie 16. 30 w budynku OSP w Pcimiu
Szopki wyżej wymienionych uczniów wezmą również udział w dekanalnym konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Sieprawiu.
Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej
Zapraszamy wszystkich uzniów gimnazjum do udziału w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej. W konkursie może wzią udział młodzież z klas I - III Publicznego Gimnazjum nr 3 w Trzebuni. Wszystkih chętnyh, którzy chcą wziąć udział w konkursie proszeni są o dokonanie zapisu u pani mgr Jolanty Wojciechowskiej, która również udzieli szczegółowych informaji. Zapisu należy dokonać do dnia 18 grudnia 2014 roku. Planowany termin konkursu 12 styznia 2015 roku. Zwycięzcy konkursu udadzą się na wyjazd studyjny do parlamentu Unii Europejskiej w Brukseli natomiast 5 uczniów finalistów otrzyma nagrody rzeczowe.
Poniżej przedstawiamy regulamin konkursu
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Lipiec 2023
- Czerwiec 2023
- Wszystkie