• Protokół z otwarcia ofert na prowadzenie stołówki

• W linku poniżej protokól z otwarcia ofert na "Wynajem pomieszczeń kuchni i stołówki w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Trzebuni  z przeznaczeniem  prowadzenia usługi żywienia  dzieci, które będą uczęszczały do Szkoły Podstawowej w Trzebuni,  32 – 438 Trzebunia 444  (dla uczniów szkoły i  dzieci   z Oddziałów  przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Trzebuni"

Protokol_z_otwarcia_ofert.pdf

• Wakacyjne zawody w piłkę nożną

• Zgodnie z naszą tradycją, w przedostatnim tygodniu wakacji, a dokładniej 20 sierpnia, na boisku „Orlik” w Trzebuni odbył się już po raz VI „Turniej Piłki Nożnej na Zakończenie Wakacji dla Drużyn Mieszanych”, który był organizowany przez animatora orlika mgr Renatę Ostafin.

Celem zawodów było zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży w gminie Pcim, ale i całym powiecie, bowiem zawodnicy byli z różnych miejscowości. W zawodach wzięło udział pięć drużyny, które zgłosiły się na turniej z tygodniowym wyprzedzeniem. Zespoły rywalizowały w systemie każdy z każdym. Następnie podliczone zostały punkt za wyniki w poszczególnych meczach. Na zwycięzców czekały nagrody w postaci piłek, było ich w tych roku aż 22, które ufundowała zaprzyjaźniona firma. Zostały również przydzielone wyróżnienia indywidualne. Królami strzelców zostali Szymon Zdaniewicz, Bartek Gaura, Mikołaj Bałaziński, Bartłomiej Ostafin, Bartosz Żaba, Maksymilian Mazurkiewicz, Kacper Żądło, Piotr Lelito, Dominik Jasuba oraz Piotr Badura.

Najlepszymi bramkarzami natomiast Kamil Pindel, oraz Marcin Cyrek, dodatkowo najlepszą i jedyną zawodniczką turnieju została Wiktoria Grabek. Piłki za ogóle zaangażowanie, bardzo dobrą grę oraz jako najmłodsi w turnieju dostali: Patryk Krawczyk, Kacper Piątek, Igor Zegiel, Piotr Korzeniowski, Tomasz Dochniak, Mikołaj Oskwarek, Jakub Śliwa, Kacper Wnęk oraz Łukasz Ostafin.

Całe zawody sędziował teraźniejszy zawodnik pierwszej drużyny Dalinu, Bartłomiej Ostafin, za co mu bardzo dziękujemy.

Warto zaznaczyć, że oprócz dobrej zabawy i wielu emocji, turniej był bardzo ciekawy i ma z roku na rok coraz wyższy poziom i coraz większą publiczność. Tutaj należą się podziękowania również rodzicom, którzy tak licznie przybyli i to całymi rodzinami, żeby spędzić z nami niedzielne upalne popołudnie oraz wszystkim znajomym i przyjaciołom naszych zawodników za doping.

Wszystkim 50 młodym piłkarzom gratulujemy zaangażowania, ducha walki oraz życzymy wielu sportowych osiągnięć i zapraszamy za rok.

Animator kompleksu „Orlik”

Renata Ostafin