Spotkanie z Policjantem
W związku z akcją Odblaskowa Szkoła w dniu 24.10.2022 roku do naszej szkoły został zaproszony funkcjonariusz Policji Pan mł. Asp. Dawid Wietrzyk.
W czasie jego prelekcji w klasach 0-VIII zostały poruszone tematy:
„ Bezpieczeństwo dziecka na drodze”
„ Odpowiedzialność karna nieletnich”
„ Zagrożenia w cyfrowym świecie”
1
Odblaskowa szkoła 2022
Realizując zadania w ramach konkursu Odblaskowa Szkoła, uczniowie z klasy IIa omówili temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Ich zadaniem było wykonanie prac plastycznych pt. "Jak bezpiecznie przejść przez ulicę". Uczniowie doskonale wiedzą o tym, że aby być bezpiecznym, należy obowiązkowo nosić odblaski- szczególnie jesienią, kiedy dni są coraz krótsze i szybciej zapada zmrok. Uczniowie wraz z wychowawcą Panią Barbarą Hodurek zaprezentowali wiersz "Malujemy obrazki".
WYCIECZKA DO WARSZAWY
WYCIECZKA DO WARSZAWY
nowoczesność i historia
W dniach 19-21.10.2022 uczniowie klas 6-8 Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Trzebuni pod opieką wychowawczyń uczestniczyli w wycieczce współfinansowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach programu Poznaj Polskę. Projekt ten jest atrakcyjną formą procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki. Uczenie się oparte na praktycznym odkrywaniu śladów historii, czy też eksperymentowaniu w centrach nauki stworzy uczniom warunki do zdobywania nowych umiejętności w niepowtarzalnym środowisku edukacyjnym.
Uczniowie w ciągu trzech dni zwiedzili: Bibliotekę uniwersytecką, Centrum Naukowe Kopernik, Stadion Narodowy, historyczny zespół miasta Warszawy, Zamek Królewski w Warszawie, Pomnika Nieznanego Żołnierza, zespół zabytkowych cmentarzy na Powązkach, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum pałacu Króla Jana II Sobieskiego oraz Pałac Kultury i Nauki.
Wyruszyliśmy o 5.30 rano. Zaczęliśmy od budynku i ogrodu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Potem udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie każdy mógł eksperymentować. Niezwykłe wrażenie pozostało po wizycie Na Stadionie Narodowym.
Drugi dzień to spotkanie z historią. Podziwialiśmy historyczny zespół miasta Warszawy, Zamek Królewski, Pomnika Nieznanego Żołnierza oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Spacerowaliśmy też po zabytkowym cmentarzu na Powązkach. Dzień zakończył się wyjazdem na trzydzieste piętro Pałacu Kultury i Nauki.
Trzeci dzień rozpoczęliśmy od wizyty w budynku Sejmu, do którego zaprosił nas pan poseł Władysław Kurowski. Następnie zwiedzaliśmy Łazienki Królewskie oraz Wilanów.
To były niezapomniane dni - intensywnego zwiedzania miasta, integracji i wzmacniania relacji między uczniami.
Więcej zdjęć w galerii. Zapraszamy do obejrzenia
ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW
Dnia 14 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Ten dzień był szczególny dla pierwszoklasistów, którzy w czasie uroczystości ślubowania oficjalnie zostali włączeni w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Trzebuni.
Życzymy pierwszakom wielu sukcesów oraz radości ze zdobywania wiedzy!
Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie gier edukacyjnych dla klas pierwszych , a wszystkim zaangażowanym rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku i niespodzianek dla dzieci.
5
Komunikat Koła Gospodyń Wiejskich
Program "Poznaj Polskę"
Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zakwalifikowana do udziału w przedsięwzięciu Ministerstwa Edukacji i Nauki pt.: „Poznaj Polskę” i otrzymała dofinansowanie do organizacji wycieczki w ramach ogólnopolskiego projektu w kwocie 15 000,00 zł. Program ma na celu umożliwienie uczniom udziału w wycieczkach rozpowszechniających wiedzę o zabytkach, naszej kulturze i historii. Dzięki wyjazdom młodzież poznaje również tradycję oraz osiągnięcia polskiej nauki. Przedmiotem przedsięwzięcia jest wsparcie organów prowadzących publiczne i niepubliczne szkoły dla dzieci i młodzieży w realizacji zadań mających na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki. Przyznawane przez Ministra w formie dotacji celowej środki finansowe przeznaczane są na dofinansowanie wycieczek szkolnych. Z dofinansowania skorzysta w sumie 45 uczniów naszej szkoły. Uczniowie odwiedzą Warszawę. Szczegółowe informacje dotyczące przedsięwzięcia można znaleźć na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki klikając w poniższy link: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznaj-polske oraz na stronie Gminy Pcim https://www.gminapcim.pl/post/poznaj-polske-edycja-2022 .
Wycieczka do Gruszowa
Dnia 11 października klasy I- III pojechały do agroturystycznego gospodarstwa w Gruszowie. Tam poznały zwierzęta hodowane na wsi, mogły je głaskać i karmić.
Gospodyni pokazała uczniom jak powstaje chleb “od ziarenka do bochenka” i samodzielnie wykonali plecione bułeczki.
Na polu, zbierali ziemniaki i dowiedzieli się jakie inne rośliny okopowe uprawiają rolnicy.
Pani opowiedziała skąd biorą się produkty ekologiczne. Mogli spróbować pieczonych ziemniaków. Jedną z atrakcji była jazda „wiejską karetą”. Podczas przerwy bawili się na placu zabaw w ogrodzie. Dzieci poczęstowano pysznymi naleśnikami i kompotem.
Wycieczka była bardzo udana, wszyscy wrócili zadowoleni.
5
KREDKOBRANIE 2022- PODZIĘKOWANIA
Drodzy Rodzice i Uczniowie!
W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu składamy PODZIĘKOWANIA wszystkim , którzy wzięli udział w tegorocznej Akcji KREDKOBRANIE .Pomimo trudności ekonomicznych z którymi obecnie się borykamy jak zwykle okazaliście Państwo OGROMNE, PEŁNE DOBROCI SERCA!!!
ODBLASKOWA SZKOŁA – XII EDYCJA
Po raz kolejny w roku szkolnym 2022/2023 nasza szkoła przystąpiła do konkursu "Odblaskowa Szkoła" organizowanego przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Celem konkursu jest zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe. Konkurs ten daje możliwość wykazania, że szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, zwłaszcza w drodze do szkoły i ze szkoły. Ponadto celem akcji jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i opiekunów na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym.
Dnia 23.09.2022 w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Trzebuni, odbył się konkurs wiedzy na temat „Bezpieczeństwie w ruchu drogowym”. W klasach IV-VIII wybrano po 2 reprezentantów. Czternastu uczestników wypełniało test wiedzy składający się z 20 pytań.
Otrzymano następujące wyniki:
- Tomasz Hodurek 8a ( 16 pkt) I miejsce
- Gabrysia Pachura 8b ( 13 pkt) II miejsce
- Jan Ostafin 4a ( 13 pkt) II miejsce
- Kamila Kozyra 5a ( 12pkt) III miejsce
- Mateusz Żaba 8b ( 12 pkt) III miejsce
Ogłoszono również konkurs plastyczny dla uczniów Szkoły Podstawowej w dwóch kategoriach wiekowych. Dla uczniów klas I-III „Znaki drogowe”, klasy IV-VIII „ Broszura, ulotka informacyjna na temat bezpieczeństwa dzieci na drodze"
Konkurs trwa od dnia 05.10.2022- 19.10.2022r.
Prace można składać do Pani Dagmary Zahel lub Pani Barbary Hodurek.
Regulamin konkursu plastycznego
Klasa I-III :
Znaki drogowe.
Klasa IV-VIII
Broszura, ulotka informacyjna na temat bezpieczeństwa dzieci na drodze.
Konkurs w Ramach Odblaskowej Szkoły
2022/2023
- Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice. Temat pracy dla uczniów klas I-III „ Znaki drogowe”, Temat pracy dla uczniów klas IV- VIII „ Broszura, ulotka informacyjna na temat bezpieczeństwa dzieci na drodze”.
- Prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, wykonanymi dowolną techniką, wcześniej nieopublikowanymi.
- Każdy z uczniów może przekazać tylko jedną prace- konkurs jest indywidualny.
- Każdy uczestnik konkursu powinien opatrzyć pracę tytułem oraz swoimi danymi: imię i nazwisko, klasę.
- Konkurs obejmuje 2 grupy wiekowe. Pierwsza to uczniowie klas I-III, druga grupa uczniowie klas IV-VIII.
- Warunkiem udziału w konkursie jest wyrażenie zgody przez rodzica/ opiekuna prawnego ucznia.
- Konkurs trwa od dnia 05.10.2022- 19.10.2022r.
Wyniki konkursu i nagrody
- Jury powołane przez organizatora konkursu, spośród przekazanych prac wyłoni laureatów konkursu.
- Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, estetyka pracy i oryginalność.
- Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na apelu szkolnym lub indywidualnie w klasach.
- Jury wytypuje pierwsze, drugie i trzecie miejsce, w dwóch kategoriach wiekowych. Ma też prawo do wytypowania dodatkowych nagród, jak i również prawo do nieprzyznania nagród.
- Decyzja jury, co do wskazania laureatów konkursu oraz przyznania im nagród jest ostateczna.
- Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe, ani na ich równowartość pieniężną.
Postanowienia końcowe:
- Przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na ekspozycję pracy przez szkołę.
- Autorzy zgadzają się na publikowanie zwycięskich prac i fotografii prac na wszelkich polach eksploatacji.
- Prace zostaną zwrócone uczestnikom konkursu w terminie do 30 dni po ogłoszeniu wyników.
- Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.
Prace należy składać do mgr Dagmary Zahel lub mgr Barbary Hodurek.
Zawody w piłkę ręczną
Dnia 06.10.22 nauczyciele przeprowadzili rozgrywki sportowe w mini piłkę ręczną. Do zawodów zgłosiło się 12 drużyn z klas 4-8. W sumie w spotkaniach uczestniczyło 60 osób. W ciągu 6 godzin rozegraliśmy 33 mecze wyłaniając najlepszych.
I miejsce zdobyła drużyna chłopców z klasy 8 AW składzie: Kacper Jasuba, Tomasz Hodurek, Filip Hodurek, Filip Wnęk, Daniel Mardaus
II miejsce drużyna mieszana z klasy 8 AW składzie:Maja Bednarz, Kinga Pindel, Oliwia Dragosz, Miłosz Major, Dawid Bieniek
III miejce drużyna klasy 8 BW składzie: Jakub Mirek, Kamil Pindel, Mikołaj Oskwarek, Mateusz Żaba
Gratuluję wszystkim uczestnikom.
Ewa Funek
6
XXXII Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich
18 września br. młodzież naszej szkoły z pocztem sztandarowym wzięła udział w uroczystości patriotycznej, upamiętniającej ważne wydarzenia z okresu II wojny światowej. XXXII Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich na Suchej Polanie którego punktem kulminacyjnym była polowa msza św. w intencji partyzantów i poległych za Ojczyznę jest żywa lekcją historii oraz okazją do przypomnienia, jaką ofiarę złożył naród polski w walce z niemieckim okupantem.
Apel upamiętniający 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej
W dniu dzisiejszym tj. 16. 09. 2022 r. odbył się w Naszej Szkole uroczysty apel upamiętniający wybuch II wojny światowej. Data nie jest przypadkowa, gdyż to właśnie 17 września miała miejsce agresja wojsk sowieckich na Polskę. Działania te pogrzebały nadzieje Polaków na zwycięstwo. Uczniowie z klas siódmych wraz z chórem, którego opiekunem jest p. Iwona Rakoczy, przedstawili wzruszającą akademią. Dziękujemy wszystkim za wzorową postawę i odświętny strój pokazujący, że pamiętamy o tych, którzy poświęcili swoje życie za Ojczyznę.
2
PROJEKT „Już pływam”
PROJEKT „Już pływam”
realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego
Gmina Pcim po raz kolejny zagospodaruje czas wolny dla dzieci i młodzieży organizując zajęcia rekreacyjno-sportowe pod nazwą „Już pływam”. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym budżetu Województwa Małopolskiego , na który pozyskano środki w wysokości 16 300,00 zł. Zajęcia odbywać się będą od września 2022 na Krytej Pływalni Aquarius w Myślenicach.
Z nauki pływania skorzystają również uczniowie naszej Szkoły w liczbie 30 osób . O bezpieczeństwo dzieci będą wykwalifikowani instruktorzy pływania oraz opiekunowie grupy.
Małopolski projekt pn. „Już pływam” ma na celu zachęcić młode pokolenie do uprawiania sportu i rekreacji, co niewątpliwie będzie hartować młody organizm, kształtować charakter, uczyć wytrwałości, cierpliwości, samodyscypliny, pokory, poprawiając tym samym kondycje i koordynacje ruchową oraz zapobiegając tym samym wadom postawy i skrzywień kręgosłupa. Ponadto projekt promuje bezpieczne zachowanie się w wodzie.
Edukacja ekologiczna
Szkoła Podstawowa w Trzebuni przystąpiła do projektu „ESA dla OSE”. Edukacyjna Sieć Antysmogowa to projekt edukacyjno-informacyjny na rzecz czystego powietrza realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym. Warunkiem przystąpienia do projektu było przeprowadzenie akcji promocyjnej projektu wśród dzieci szkolnych oraz stworzenie pracy konkursowej „Moja szkoła OSE w projekcie ESA dla OSE” (Ogólnopolska Sieć Edukacyjna). Komisja konkursowa pozytywnie rozpatrzyła naszą pracę i zostaliśmy zakwalifikowani do projektu. Na budynku szkoły został zainstalowany czujnik smogu (miernik stężenia pyłów zawieszonych, który stale monitoruje poziom zanieczyszczenia powietrza) i tablica led do prezentacji wyników pomiaru. Ponadto w ramach projektu ESA w szkole podejmowane będą liczne działania edukacyjne. W trakcie zajęć, spotkań i warsztatów ich uczestnicy otrzymają informacje na temat smogu i jego konsekwencji zdrowotnych, a także wskazówki, co każdy z nas może zrobić, aby jakość powietrza, którym oddychamy, była lepsza.
Ważny komunikat - wyjazdy na basen
W Gminie Pcim od września 2022 będzie realizowany projekt „Już pływam” edycja 2022.
W realizowanym projekcie dla Szkoły Podstawowej w Trzebuni przyznano 30 miejsc (dla uczniów klas I- IV nieumiejących pływać). Zajęcia na basenie w Myślenicach będą odbywać się w piątki od 12.00-13.30.
Koszt udziału dziecka 120 zł za całość (9 wyjazdów po 2h, bilet wstępu, instruktor, opieka i transport).
Zapisy dla uczniów będą prowadzone 8.09.22 w sekretariacie.
Zgodnie z regulaminem projektu :
1 Przy rekrutacji pierwszeństwo mają uczniowie nieumiejący pływać z klas I-IV oraz
uczniowie u których wykryto wady postawy.
2. Dokumentem niezbędnym do uczestnictwa w projekcie jest :
- wypełnienie przez zainteresowanego rodzica niepełnoletniego ucznia deklaracji uczestnictwa w projekcie (zał. nr 1),
- dołączenie do deklaracji :
- oświadczenie rodzica o braku przeciwwskazań do nauki pływania (zał. nr 2),
- klauzula RODO (zał. nr 3),
- zgoda na wykorzystanie wizerunku (zał. nr 6)
O zakwalifikowaniu uczestnika decydować będzie kolejność złożenia pełnej dokumentacji.
Poniżej dokumenty do pobrania - regulamin wraz z załącznikami
Zajęcia sportowe z AMS Pcim!
W tym roku w naszej szkole odbywać się będą ogólnorozwojowe zajęcia sportowe z elementami siatkówki prowadzone przez Akademie Małego Sportowca. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci z klas 1-4. Odbywać się będą w naszej szkole w poniedziałki na 6 lekcji w godz. 12.55-13.40. W związku powyższym zapraszam Państwa dzieci do udziału w pierwszych bezpłatnych zajęciach otwartych, które odbędą się 12 września (poniedziałek na 6 lekcji). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://malysportowiec.pl/ oraz pod numerem telefonu 725099199. Ilość miejsc jest ograniczona.
Zapraszamy Państwa do zobaczenia jak wyglądają takie zajęcia pod poniższym linkiem:
https://youtu.be/xj2BS2eTRigCo zyskają Państwa Dzieci:
🟩zaspokoją naturalną potrzebę ruchu
🟦wszechstronny rozwój
🟨zdrowie i sprawność fizyczną
🟪nawiążą nowe znajomości
A to wszystko w dobrej atmosferze pod okiem wykwalifikowanych Trenerów, o czym świadczą także wyniki uzyskiwane przez AMS Pcim.
Wywiadówki
Pierwsze spotkania wychowawców z rodzicami w roku szkolnym 2022/23 odbędą się 8 września 2022 r. o godz. 17.00 w salach wg wykazu umieszczonego na drzwiach wejściowych.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23
Porządek rozpoczęcia nowego roku szkolnego 1 września br.
godz. 8.00 - msza święta w kościele parafialnym
godz. 9.00 - spotkanie uczniów wszystkich klas (1-8) na sali gimnastycznej a następnie spotkanie z wychowawcami w klasach:
kl. 1a wychowawca mgr Teresa Kaczmarczyk sala 201 (2 piętro, wejście obok sali gimnastcznej)
kl. 1b wychowawca mgr Magdalena Ostafin sala 109 (1 piętro, wejście obok sali gimnastycznej)
kl. 2a wychowaca mgr Barbara Hodurek sala 208 (2 piętro, wejście obok sali gimnastcznej)
kl. 2b wychowaca mgr Alicja Rak sala 209 (2 piętro, wejście obok sali gimnastcznej)
kl. 3 wychowawca mgr Dorota Kaperek Podolska sala 108 (1 piętro, wejście obok sali gimnastycznej)
kl. 4 wychowawca mgr Małgorzata Michalik sala 101 (1 piętro, wejście obok sali gimnastycznej)
kl. 5a wychowawca mgr Jolanta Wojciechowska sala 27 (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)
kl. 5b wychowawca mgr Iwona Rakoczy sala 26 (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)
kl. 6 wychowawca mgr Małgorzata Żurek sala 20 (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)
kl. 7 wychowawca mgr Grażyna Ślusarczyk sala 21 (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)
kl. 8a wychowawca mgr Bożena Ciaputa sala 19 (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)
kl. 8b wychowawca mgr Ewa Funek sala 18 (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)
Przypominamy o zachowaniu szczególnej osytrożności ze względu na trwający remont szkoły.
Dowozy
dojazd na godz. 8.00 (bez zmian)
Odwóz
ok. 10.30
Pożegnanie wakacji na Orliku
Zgodnie z naszą tradycją, w ostatnim tygodniu wakacji, a dokładniej 26 sierpnia, odbył się już po raz V, pod patronatem Wójta Gminy Pcim Piotra Hajduka, „Turniej Piłki Nożnej na Zakończenie Wakacji dla Drużyn Mieszanych”, który był organizowany przez animatora orlika mgr Renatę Ostafin.
Celem zawodów było zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży w gminie Pcim, ale i całym powiecie, bowiem zawodnicy byli z różnych miejscowości. W zawodach wzięło udział pięć drużyny, które zgłosiły się na turniej z tygodniowym wyprzedzeniem. Zespoły rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Następnie podliczone zostały punkt za wyniki w poszczególnych meczach. Na zwycięzców czekały medale, dyplomy oraz nagrody w postaci piłek, które ufundował Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk oraz dwie zaprzyjaźnione firmy, Split z Rogoźnika oraz Dach-Pol ze Stróży. Zostały również przydzielone wyróżnienia indywidualne. Królami strzelców zostali Mikołaj Chlebda oraz Mikołaj Bałaziński. Najlepszymi bramkarzami natomiast Kamil Pindel oraz Tomasz Hodurek, dodatkowo najlepszą i jedyną zawodniczką turnieju została Wiktoria Grabek. Piłki za ogóle zaangażowanie, bardzo dobrą grę oraz również dużą liczbę strzelonych bramek dostali: Bartłomiej Ostafin, Jacek Mirochna, Patryk Krawczyk, Filip Oskwarek, Jerzy Okręglicki, Szymon Zdaniewicz, Piotr Badura, Bartosz Żaba, Dominik Jasuba, Patryk Skrzeczek, Tomasz Dochniak, Konrad Żaba, Jakub Śliwa oraz Łukasz Ostafin.
Warto zaznaczyć, że oprócz dobrej zabawy i wielu emocji, turniej był bardzo ciekawy i ma z roku na rok coraz wyższy poziom.
Wszystkim 40 młodym piłkarzom gratulujemy zaangażowania, ducha walki oraz życzymy wielu sportowych osiągnięć i zapraszamy za rok.
Zgodnie z naszą tradycją, w ostatnim tygodniu wakacji, a dokładniej 26 sierpnia, odbył się już po raz V, pod patronatem Wójta Gminy Pcim Piotra Hajduka, „Turniej Piłki Nożnej na Zakończenie Wakacji dla Drużyn Mieszanych”, który był organizowany przez animatora orlika mgr Renatę Ostafin.
Celem zawodów było zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży w gminie Pcim, ale i całym powiecie, bowiem zawodnicy byli z różnych miejscowości. W zawodach wzięło udział pięć drużyny, które zgłosiły się na turniej z tygodniowym wyprzedzeniem. Zespoły rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Następnie podliczone zostały punkt za wyniki w poszczególnych meczach. Na zwycięzców czekały medale, dyplomy oraz nagrody w postaci piłek, które ufundował Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk oraz dwie zaprzyjaźnione firmy, Split z Rogoźnika oraz Dach-Pol ze Stróży. Zostały również przydzielone wyróżnienia indywidualne. Królami strzelców zostali Mikołaj Chlebda oraz Mikołaj Bałaziński. Najlepszymi bramkarzami natomiast Kamil Pindel oraz Tomasz Hodurek, dodatkowo najlepszą i jedyną zawodniczką turnieju została Wiktoria Grabek. Piłki za ogóle zaangażowanie, bardzo dobrą grę oraz również dużą liczbę strzelonych bramek dostali: Bartłomiej Ostafin, Jacek Mirochna, Patryk Krawczyk, Filip Oskwarek, Jerzy Okręglicki, Szymon Zdaniewicz, Piotr Badura, Bartosz Żaba, Dominik Jasuba, Patryk Skrzeczek, Tomasz Dochniak, Konrad Żaba, Jakub Śliwa oraz Łukasz Ostafin.
Warto zaznaczyć, że oprócz dobrej zabawy i wielu emocji, turniej był bardzo ciekawy i ma z roku na rok coraz wyższy poziom.
Wszystkim 40 młodym piłkarzom gratulujemy zaangażowania, ducha walki oraz życzymy wielu sportowych osiągnięć i zapraszamy za rok.
Zebranie organizacyjne z rodzicami dzieci przedszkolnych
Odbędzie się w dniu 30 sierpnia (wtorek) o godzinie 16.30 w salach każdej grupy.
Sprawdź stan powietrza
Edukacyjna Sieć Antysmogowa to program informacyjny na rzecz czystego powietrza realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym.
Kliknij w link poniżej
Galeria zdjęć
brak danychGodziny dzwonków
Czwartek 21.11.2024Kalendarz
brak danych